Подождите, идет загрузка ...

  О фирме Услуги Работы Бесплатные рефераты Заказ Вакансии Ссылки Гостевая книга Адрес ДомойНаписать письмо  
ЗадачаТема: Задача право (ID:22449)
| Размер: 6 кб. | Объем: 5 стр. | Стоимость: 30 грн. | Добавлена: 18.04.2011 |
СодержаниеЗадача
Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку була зареєстрована фондова біржа ТОВ «Цінні папери».
1. Чи правомірна реєстрація зазначеної фондової біржі?
2. Який державний орган реєструє фондові біржі?
3. Чи встановлена законодавством України організаційно-правова форма щодо фондових бірж? Обгрунтуйте свою відповідь, посилаючись на положення чинного законодавства України.
Заказ Купить Купить
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
См. также:
 1. Задача право
  Колективне підприємство Київської області "ххх" запропонувало колективному підприємству "ххх" Херсонської області купити у нього овочеве насіння. У листі були названі овочі та їх сорт, кількість насіння, ціна, а також встановлений місячний строк для відповіді. Підприємство "ххх" направило лист про свою згоду укласти договір купівлі-продажу на умовах, запропонованих йому підприємством "ххх", який з вини пошти був доставлений через два місяці. Встановлений для відповіді місячний строк закінчився. Не знаючи про це, через два з половиною місяці (з часу відправлення листа) підприємство "ххх" направило агронома з двома вантажними машинами до підприємства "ххх" за насінням. Оскільки підприємство "ххх" не відповіло на пропозицію в місячний строк, підприємство "Незалежність" продало насіння іншому колективному підприємству, гадаючи, що ніяких зобов'язань у нього перед підприємством "ххх" немає. Підприємство "ххх" вважає, що підприємство "Незалежність" повинно виконати зобов'язання в натурі, або відшкодувати збитки, заподіяні невиконанням свого обов'язку. Дайте відповіді на такі запитання: 1) які підстави виникнення зобов'язань? 2) чи виникли в даному разі зобов'язання.? Якщо так, то яких видів? 3) що необхідно розуміти під поняттям "альтернативне зобов'язання" та хто вирішує питання про альтернативний спосіб виконання зобов'язання? Вирішіть спір. Обґрунтуйте свої відповіді. 2. Напишіть претензію від імені підприємства "ххх" Херсонської області до колективного підприємства Київської області "ххх". Список використаних джерел

 2. Задача право
  Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "AgroLtd" на загальних зборах своїх учасників прийняло рішення про заснування споживчого товариство, яке буде надавати послуги не тільки самому "AgroLtd", а й громадянам-учасникам. Поясніть: який правовий статус має "AgroLtd"? чи має право "AgroLtd" разом з його членами створювати споживче товариство. які принципи управління в споживчому товаристві? в чому відмінність правового статусу приватних юридичних осіб - суб'єктів аграрного підприємництва кооперативного і

 3. Задача право
  Увечері до Леоненка, що сидів поблизу свого будинку, підійшов неодноразово судимий Пугач у нетверезому стані і почав вимагати гроші, які Леоненко нібито йому заборгував. Коли Леоненко заявив, що ніякого боргу за ним немає, Пугач схопив його за комірець сорочки, з погрозами вбити повалив на землю й сам упав поруч з ним. Підвівшись, Пугач вихопив з кишені фінський ніж і з криком "Заріжу!" накинувся на Леоненка. Той вихопив ніж із рук Пугача і, захищаючись (Пугач намагався задушити Леоненка руками), наніс йому поранення ножем і відбіг убік. Пугач несподівано підвівся та, схопивши цеглину, замахнувся на Леоненка. Тоді той ударив його ногою. Удар призвів до смерті Пугача. 1.Чи є в діях Леоненка склад злочину? Чи можна сказати, що Леоненко діяв у стані необхідної оборони? 2.Назвіть умови, за яких дії особи вважаються такими, що створюють наявність необхідної оборони. Чим необхідна оборона відрізняється від заходів щодо затримання злочинця?

 4. Комерційне право задача
  Між ТОВ ВМА 2001 яке створено відповідно до законодавства України та Shennyw 2000 Co., Ltd., яке створено відповідно до законодавства КНР, в 2007 р. було укладено контракт, відповідно до умов Контракту ТОВ ВМА – 2001 зобов’язувалося поставити Shenngw-2000 Co., Ltd., товар дитячі велосипеди зі складу за адресою м. Київ, вул. Заводська, 15 на умовах DDP. Місце куди повинен бути доставлені товари місце було визначено так: г. Фаньжою… Під час транспортування частина товару була пошкоджена. 1. Коли зобов’язання продавця вважається виконаними? 2. До якого моменту продавець несе всі витрати та ризик пошкодження товару? 3. Хто зобов’язаний здійснити очистку товару від експортного мита?

 5. Земельне право задача
  Задача 1. КСП "Пограничник" Закарпатской области заключило договор с киевским заводом "Арсенал" о создании на территории колхоза цеха по производству стеклянных линз. Изготавливая качественные линзы и полностью выполняя обязательства перед заводом, колхоз решил часть продукции направить на экспорт. Для этого он заключил договор с Будапештским заводом оптики и открыл счёт в Киевском отделении Внешэкономбанка. Получение от реализации средства колхоз запланировал истратить на закупку племенного КРС и семян раннего картофеля. Законны ли действия КСП? Задача 2. Группа туристов в составе 10 студентов в лесу развела костёр для приготовления пищи. После обеда туристы ушли, не загасив костёр и оставив на месте стоянки мусор и бумаги., по которым были установлены правонарушители. Возникший пожар уничтожил 10 га лесных угодий и 20 га с/х. угодий фермера Сидоренко, прилегающих к лесу. Фермер предъявил претензию старосте группы, сыну крупного предпринимателя, на сумму 54 тыс. грн. из расчёта урожайности 30 ц/га и закупочной цене 800 грн./ц. при 5-летней потере урожайности поля. Староста группы возражал, требуя возложения ответственности на всех членов группы или возмещения ущерба 2-мя поварами, которые разводили костёр и не погасили его. Решите спор. Какая ответственность и в отношении кого должна быть применена?

 6. Трудовое право задача
  Задача 1 Цукровий завод уклав з юристом Ветуховим договір, за яким Ветухов зобов’язався вести усі справи по стягненню дебіторської заборгованості в народному і арбітражному суді на користь заводу. Завод за проведену роботу зобов’язався виплачувати Ветухову винагороду у розмірі 5% від стягнутих на користь заводу сум. Ветухов активно приступив до роботи, виграв у суді декілька справ, за що частково одержав винагороду з сум, які надійшли на банківський рахунок заводу. Одночасно виникло декілька справ про стягнення з заводу кредиторської заборгованості, по яких директор заводу доручив Ветухову виступити у суді. Ветухов від участі у справах відмовився, посилаючись на те, що він уклав договір про участь у справах про стягнення на користь заводу дебіторської заборгованості, а не по справах, коли позови пред’являються заводу. Директор у зв’язку з відмовою Ветухова обслуговувати завод справах про вимоги до заводу, дав вказівку бухгалтерії не виплачувати Ветухову винагороди взагалі. Ветухов звернувся з позовом про стягнення винагороди до районного суду. На підставі якого законодавства: цивільного чи трудового повинен бути вирішений цей спір?

 7. Задача Цивільне право
  Громадянин Федорчук купив автомобіль "Sens" виробництва Запорізького автомобільного заводу в автосалоні "АвтоЗАЗ." (далі — Продавець). Протягом перших двох місяців йому довелося тричі звертатись до сервісного центру Продавця з приводу, ремонтом автомобіля. Після третього ремонту Федорчук, посилаючись на положення Цивільного кодексу України (надалі — ЦКУ), заявив Продавцю про відмову від договору і вимагав повернення сплаченої за автомобіль суми. Продавець відмовився виконати вимогу Федорчука пояснюючи це тим, що ЦКУ дійсно передбачено можливість відмови від договору купівлі-продажу і повернення грошей за товар у разі істотного порушення вимог щодо якості товару. Закон України "Про захист прав споживачів" (далі — Закон) в редакції від 01.12.05 поняття істотного порушення розглядає таким чином, що випадок з Федорчуком не може підпадати під це поняття. Оскільки ж Закон є спеціальним щодо якості товарів, положення, що містяться, в ньому, мають пріоритет перед положеннями ЦКУ. Федорчук звернувся з позовом до суду. Яке рішення повинен прийняти суд? Проаналізуйте, як регулюються зазначені відносини ЦКУ і Законом. У чому відмінності? Як правильно вирішити питання про пріоритетність цих актів?

 8. Комерційне право задача
  Задача 3 3 Між ТОВ «ВМА - 2001», яке створено відповідно до законодавства України та «Shenngw-2000» Co., Ltd., яке створено відповідно до законодавства КНР, 01.02.2007 року було укладено Контракт. Відповідно до умов Контракту ТОВ «ВМА - 2001» зобов’язувалося поставити «Shenngw-2000» Co., Ltd., товар (дитячі велосипеди) зі складу за адресою м. Київ, вул. Заводська, 15 на умовах CFR. Місце куди повинні бути доставлені товари, сторони визначили: China, Giaonong province, Guamgzhou city. 255227, Nan area, Xiuoshan, Hang. Під час транспортування частина товару була пошкоджена. 1. Коли зобов’язання продавця по поставці вважається виконаними? 2. До якого моменту продавець несе всі витрати і ризики загибелі або пошкодження товару? 3. Хто зобов’язаний здійснити очистку товару від експортного мита? Список джерел 11

 9. Задача 10. Визначить показники: - складу реалізованої продукції; - динаміку стосовно кожного найменування продукції; - частку приросту випуску за рахунок кожного найменування. Задача 9. Проаналізувати динаміку продуктивності праці. Зробити письмовий висновок.
  Задача 10. Визначить показники: - складу реалізованої продукції; - динаміку стосовно кожного найменування продукції; - частку приросту випуску за рахунок кожного найменування. Задача 9. Проаналізувати динаміку продуктивності праці. Зробити письмовий висновок.

 10. Задача
  Задача 1 Визначити коефіцієнт обіговості, коефіцієнт ефективності одного обігу в днях і кофіціент загрузки нормованих обігових коштів за І квартал виходячи з наступних даних, тис. грн.: 1. Обіг з реалізації по виробничій собівартості - 4 800; 2. Обіг з реалізації в оптових цінах без ПДВ - 5 200; 3. Залишки нормованих обігових коштів на/тис, грн. 1. 01 - 1 100; 1.02 - 1 250; 1.03 - 1 300; 1.04-2 300.

 11. Задача
  Задача Необхідно визначити структуру випуску напоїв, динаміку зміни випуску напоїв. Обчислити відносні величини порівняння різних видів напоїв. Зробити відповідні висновки.

 12. Задача
  Варіант 5 3. Проект включає інвестиції у сумі 400 тис. грн. Річний прибуток – 100 тис. грн. Відсоток на капітал становить 15%. Визначити, як варто вкладати кошти, якщо тривалість проекту за першим варіантом становить 5 років, за другим варіантом – 8 років.

 13. Задача
  Задача Цех №2 заводу Арсенал у звітному періоді виробив 7200 од. виробу № 754 при плановому завданні – 7000 од. Нормативні та фактичні показники витрат становили: Витрати Нормативні Фактичні Витрати праці на одиницю продукції, люд.-год. 2 2,04 Оплата праці, грн. за люд.-год. 2,5 2,4 Витрати основного виду матеріалів на одиницю продукції, кг. 1,8 1,85 Ціна основного виду матеріалів, грн. за кг. 5 6,2 Виробничі накладні витрати на одиницю: - змінні 6 6,6 - постійні 5 4,9 Визначити загальну суму відхилення фактичних витрат від нормативних за рахунок впливу окремих факторів: обсягу виробництва, норм витрат, вартості показників.

 14. Задача
  3. Задача Члени виробничого кооперативу на загальних зборах прийняли рішення про заснування дочірнього підприємства у формі відкритого акціонерного товариства. Чи можливо це здійснити? Аргументуйте свою відповідь. ЛІТЕРАТУРА

 15. Задача
  Задача. Облігації номінальною вартістю 10 тис.грн. продаються за два роки до погашення зі знижкою у 10% від номінальної вартості. Щомісячна виплата процентів - 3% від оплаченої вартості облігації. Визначити доходність облігації та її ринкову ціну.

Найти работу
Заказать новую работу можно по телефону->(044)592-56-57 098-404-55-82

Расширенный поиск работ
Новости

Заказы принимаются:
- по электронной почте diplomna@ukr.net
- на сайте
в форме Заказ
- по телефонам 098-404-55-82, 073-402-23-28


У вас нет времени ехать к нам в офис - это не проблема!
Закажите работу у нас на сайте, и оплатите в любом удобном для вас банке или картой! И наконец получите ее в электронном виде на ваш е-mail!
Почему это удобно? Вы экономите время и деньги, при этом все гарантии сохраняются.

На сайте выложена база нового материала 2017 года!


Если Вас интересует готовый материал воспользуйтесь расширенным поиском. Если Вас заинтересует только часть работы, уточняйте ее цену у администратора Готовый материал можно оплатить безналично и получить в электронном варианте


Наш новый сервис - бесплатный материал! Добавлена новая страница "Бесплатные работы", это возможность поиска материала для вашей самостоятельной работы.
О фирме | Услуги | Работы | Заказ | Вакансии | Ссылки | Гостевая | Адреса
Студенческий портал | Разработка и поддержка сайта - vbs.com.ua