Подождите, идет загрузка ...

  О фирме Услуги Работы Бесплатные рефераты Заказ Вакансии Ссылки Гостевая книга Адрес ДомойНаписать письмо  
ЗадачаТема: Особенная часть уголовного права Задачи (ID:24562)
| Размер: 40 кб. | Объем: 28 стр. | Стоимость: 180 грн. | Добавлена: 15.08.2012 |
СодержаниеПрактичне заняття № 1.
Тема практичного заняття: Злочини проти життя та здоров’я особи
1. Швець повідомила Прохоренкові, з яким підтримувала інтимні стосунки, що вагітна, і висунула вимогу одружитись. На підтвердження, вона пред'явила медичні довідки з жіночої консультації. Прохоренко, щоб уникнути одруження, вночі задушив Швець. Судово-медична експертиза з'ясувала, що та не вагітна. Кваліфікуйте дії Прохоренка.
2. Саленко у своєму домі під час сварки та бійки вбив ножем Гавриленка. Дружина почала дорікати йому за нестриманість. Знову розлютившись від докорів, Саленко ударом ножа вбив свою дружину. Як потрібно кваліфікувати дії Паленка?
3. Повертаючись додому з чергування. Бондар побачив, що Гуляєв знущаєть-ся з малолітнього хлопця. На спробу припинити знущання, Гуляєв висловив погрози на адресу Бондара, супроводжуючи їх лайкою та образами, а потім зі словами "Що хочу, то і буду робити!" почав викручувати малолітньому руку. Це обурило Бондаря і він, захищаючи хлопчика, почав бити Гуляєва. Чисель-ні удари призвели до смерті останнього. Суд прийшов до висновку, що Бон-дар перевищив межі необхідної оборони, але зробив це в стані сильного ду-шевного хвилювання. Як кваліфікувати дії Бондаря?
4. З ревнощів, Приходько побив свою жінку. Це призвело до переривання тримісячної вагітності. Про те, що жінка вагітна, Приходько не знав. Розлад здоров'я жінки становив 15 днів. Як кваліфікувати дії Приходька?
5. Жартома, Іванов декілька разів сильно стиснув долоню Бродського, що призвело до перелому двох хрящів кінцівки. Судово-медична експертиза віднесла ушкодження до категорії легких, що спричинили короткостроковий розлад здоров'я. Кваліфікуйте дії винного.
6. Кравець посварився з Бобровим і почав його бити. Коли Бобров впав. Кравець підняв камінь і кинув його на голову останньоіо. Вважаючи, що гой мертвий. Кравець облив тіло бензином і підпалив. Судово-медична експертиза встановила, що Бобров від побоїв тільки втратив свідомість, а причиною смерті стали чисельні обпіки. Тілесні ушкодження, які наніс Кравець, відносяться до категорії легких, що потягли короткочасний розлад здоров'я. Як кваліфікувати дії Кравця?
7. З метою затримання Когут, яка знала, що хворіє на СНІД, і займалася проституцією, оперуповноважений Зибін відправив до неї свого помічник Фоміна. Той домовився з Когут про надання сексуальних послуг за винагороду і передав їй грощі, після чого ї"ї затримали. Кваліфікуйте дії Когут.
8. Як потрібно кваліфікувати дій виконавця злочину, який за грошову винагороду вчинив умисне вбивство на замовлення?
9. Під час сварки Панкратов наніс поранення Шелесту. Лезо ножа сковзнуло по поверхні живота, що призвело до порушення черевної стінки без пошкодження внутрішніх органів, але з небезпекою їх інфікування. Поранення потягло розлад здоров'я протягом 25 днів. Як кваліфікувати дії Панкратова?
10. Маслов запросив до себе додому 19-річну дівчину Щуплову і,
погрожуючи фізичною розправою, вступив з нею в статеві стосунки. Щоб
сусіди не чули криків на допомогу, він заткнув дівчині рота кляпом.
Внаслідок асфікції Щуплява померла. Як потрібно кваліфікувати дії
Маслова?
Практичне заняття № 2

1. Ломов напав на громадянина Сулейманова і відібрав гаманець. Внаслідок цього Сулейманові заподіяні легкі тілесні ушкодження. Через 20 днів потерпілий був виписаний з лікарні. Кваліфікуйте дії Ломова.
2. Єгоров таємно проник на територію мотоциклетного заводу з метою викрасти мотоцикл. Зв'язавши сторожа, він викрав мотоцикл. Як слід кваліфікувати дії Єгорова.
3. Під час вчинення крадіжки потерпілому Р. була заподіяна матеріальна шкода на суму 2000 грн. Як визнається значна шкода для потерпілого при крадіжці (ч. 3 ст. 185 КК)?
4. Під час вчинення грабежу потерпілому С. була заподіяна матеріальна шкода у великому розмірі. Який розмір значної шкоди визначений в КК?
5. Під час вчинення Потаповим розбою потерпілому Романську була заподіяна смерть через необережність. Дайте кримінально-правову оцінку діям винної особи.
6. Попов, знаходячись у відділі чоловічого одягу універмагу і скориставшись тим, що продавець була зайнята прийманням товару, на очах у покупців взяв з прилавка костюм і вийшов з відділу. З викраденим він був затриманий на зупинці тролейбуса. Кваліфікуйте дії Попова.
7. Раніше судимий Морозов в нічний час, розбивши вікно, проник у підсобне примішення магазину з метою крадіжки. Оглянувши приміщення, Морозов грошей не знайшов і, залишивши примішення, прихопив з собою лише пляшку горілки вартістю 17 гривень. Кваліфікуйте дії Морозова.
Практичне заняття № 4
Тема практичного заняття: Злочини проти громадської безпеки
1. Нищенко, Кульков, Мулькін домовились чинити напади на громадян. Для залякування вони застосовували пістолет ТТ, який був непридатним для стрільби (зламана бойова пружина). Всього вони вчинили 5 нападів, забираючи у потерпілих майно, які ті мали при собі. Як потрібно кваліфікувати іх діі?
2. Щоб уникнути контрольноі роботи з математики, 14-річний Альокін повідомив телефоном, що школу, де він навчається, заміновано. Цього дня заняття в школі були зірвані.
Як кваліфікувати діі Альокіна?
3. Шпаченка було притягнуто до кримінальноі відповідальності за ч. 2 ст. 260 КК. Адвокат звернувся з клопотанням до суду звільнити від кримінальноі відповідальності в зв'язку з тим, що він добровільно вийшов з формування і 6 місяців ніякоі участі в його діяльності не брав. Чи підлягає клопотання задоволенню?
4. Максимович був затриманий нарядом міліціі в момент, коли він купив у невідомого саморобний фінський ніж і поклав його до кишені.
Чи підлягає він кримінальній відповідальності?
5. Контролер Кирилов виявив у засудженого Богача саморобний ніж,
який за технічними характеристиками не належить до холодноі зброі.
Коли Кирилов намагався відібрати цей ніж, Богач вдарив його в груди,
спричинивши тяжкі телесні ушкодження.
6.Зенько подзвонив в міліцію і повідомив, що він на підприємстві викрав металеву ампулу з радіоактивним ізотопом, яку сховав у потаємному
місці. Ампулу Зенько обіцяв повернути після того, як перед ним

вибачиться за брутальну поведінку його начальник. З'ясувалось, що
ніякоі ампули Зенько не викрадав, хоч і мав таку можливість.
Як кваліфікувати діі Зенько?
7.Заздалегіть обіцяне сприяння учасникам злочинноі організаціі шляхом надання сховищ та транспортних засобів тягне за собою
відповідальність, передбачену_255_КК Украіни.
Практичне заняття № 4

Тема практичного заняття: Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту
1. Расюк та Зарудний вночі зняли 1,5 кілометра мідного дроту з лініі міського трамваю, що призвелодо тривалої зупинки руху. Дріт вони здали на металобрухт. Кваліфікуйте діі вказаних осіб.
1. Шарапов побачив, що жінка запізнилась на потяг, бс той вже почав рух, і натиснув на стоп-кран. Це призвело до затримки руху на 2 хвилини. Кваліфікуйте діі Шарапова.
2. Водій Гунько порушив правила проізду перехрестя, внаслідок чого 15 пасажирів автобуса, з яким зіткнувся його автомобіль, отримали легкі телесні ушкодження. Кваліфікуйте його діі.
4. 17-річний Філенко без дозволу взяв автомобіль, що належав батькові, і під час руху смертельно травмував пішохода. Як кваліфікувати його діі?
5.Водій Андріаш під час будівництва власного будинку неправильно поставив підпорки, і під час підйомк вантажу автокраном було смертельно травмовано одного з робочих. Кваліфікуйте його діі.
6. При порушенні правил маневрування водій ВАЗ-2109 Сірик смертельно травмував пішохода, але не зупинився, а збільшивши швидкість, намагався втекти з місця події. На повороті він не впорався з управлінням і зіткнувся з вантажним автомобілем, який стояв на узбіччі. Внаслідок зіткнення загинув пасажир легковика. Кваліфікуйте дії Сірика.
7. Пасажир автобуса Чумак, під час поїздки, викинув через відкрите вікно порожнюю склянку, яка вдарила пішохода, що стояв на тротуарі. Пішоходу були спричинені тяжкі тілесні ушкодження. Кваліфікуйте діі Чумака.
Заказ Купить Купить
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
См. также:
 1. Криміналістика часть 2
  Вступ 3 Розділ 1. Криміналістична ідентифікація: поняття, сутність і значення для розслідування злочинів 5 Розділ 2. Роль судових експертиз у розслідуванні злочинів 12 Розділ 3. Форми та методи залучення громадськості для участі у розслідуванні злочинів 23 Висновки 30 Список джерел 32

 2. Розробка товарної стратегії (Теоретическая часть к курсовой)
  Содержание 2 Вступление 3 1. Стратегия как ведущая категория стратегического маркетинга 5 1.1 Понятие стратегии 5 1.2 Способы классификации стратегий 12 1.3 Функциональные стратегии как средство поддержания деловых стратегий бизнес-единиц 16 Список использованной литературы 22

 3. Причини, етапи формування транснаціональних корпорацій Велікобратанії (часть курсовой)
  Розділ 2. Причини, етапи формування транснаціональних корпорацій Велікобратанії. 1 2.1. Еволюція ТНК у світовій економиці. 1 2.2. Причини транснаціоналізації. 7 Розділ 3. Сучасний стан корпорацій. 17 3.1. Особливості діяльності сучасних ТНК 17 3.2. Специфіка діяльності ТНК 18 Список використаної літератури 21

 4. Задачи з інвестування
  Задача 1. Компан я розгляда можлив сть нвестування в проект, що за 4 роки принесе грошов доходи в дпов дно 6000, 4000, 3000 та 2000 грн. Чи схвалили б ви цей проект, якщо його дисконтна ставка становить 10%, початков нвестиц 9000грн. Задача 2. Знайти майбутню варт сть 1200 грн вкладених на 4 роки, при умов , що в дсотки нараховуються поквартально при ставц 16% р чних. Задача 3.Оц нити варт сть обл гац , виходячи з наступних даних: ном нал - 140 грн.; терм н погашення - 100 д б; купонн виплати - 10 грн. через кожн 20 д б. Останн й купон виплачу ться в момент погашення разом з сумою основного боргу. Середня дох дн сть по обл гац ям на ринку ц нних папер в терм ном 20 д б - 11%.

 5. Білет 1 задачи
  Завдання 1. Розрахувати індекс якості за наступними даними: зростання продуктивності праці = 7% економія від кожного проценту = 20грн. довго тривалість зростає на 20% економія від кожного проценту = 5% зростання надійності = 10% економія від кожного проценту = 10 грн. Завдання 2. Визначити % виконання плану за асортиментом продукції: Найменування виробу Од. виміру Оптова ціна, тис. грн. Випуск, шт. Випуск продукції в цінах Процент виконання плану План Факт План Факт Крани звичайні - 15 45 43 675 645 95,56 Крани спеціальні - 20 48 50 960 1000 104,17 Інша продукція Тис. грн. - 15 17 300 340 113,33 Всього 108 1 110 1935 1985 Завдання 3. Встановити вплив зміни вартості основних виробничих фондів на випуск продукції: Показники План Факт Відхилення Випуск продукції, тис. грн. 1800 1900 +100 Фондовіддача, грн. 2,5 1,9 -0,6 Основні виробничі фонди, тис.грн. 720 1000 +280

 6. Менеджмент задачи
  Задача 1. 2 Дві компанії Y і Z, які конкурують у сфері збуту однакової продукції з метою збільшення обсягів продажу розробили наступні альтернативні стратегії: Компанія Y: • Y1 (зменшення ціни продукції); • Y2 (підвищення якості продукції); • Y3 (пропонування покупцям більш вигідних умов продажу ). Компанія Z : • Z1 (підвищення витрат на рекламу ); • Z2 (відкриття нових дистриб'юторських центрів ); • Z3 (збільшення кількості торгових агентів). Розраховані можливі обсяги продажу продукції фірмою Y при застосуванні можливих пар стратегій наведені у платіжній матриці гри (див. табл.) Стратегії Y Стратегії Z Z1 Z2 Z3 Y1 10 12 14 Y2 12 17 14 Y3 11 10 8 Необхідно визначити верхню і нижню ціну гри та знайти сідлову точку. Задача 2. 4 Існує 3 можливих варіанта вибору вирощуваної сільськогосподарської культури (пшениця, жито, ячмінь), які за різних погодних умов (посушливе, нормальне, холодне літо) дають різну врожайність (див. табл.). Сільськогосподарська культура Погодні умови посушливе літо нормальне літо Пшениця 25 45 Жито 15 35 Ячмінь 30 10 Необхідно визначити, яку культуру слід висівати за умови повної відсутності інформації про майбутні стани погоди, використовуючи: - критерій песимізму; - критерій оптимізму; - критерій коефіцієнту оптимізму (коефіцієнт оптимізму дорівнює 0,5) - критерій Лапласа; - критерій жалю (Севіджа). Література 8

 7. Статистика задачи
  №1 Банк надав підприємству кредит на суму 240 тис. грн., строком на 4 місяці під 19% річних. Розрахувати загальну суму заборгованості підприємства перед банком за умов щомісячного нарахування складних відсотків. №2 Банк надав підприємству кредит на суму 240 тис. грн., строком на 4 місяці під 19% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком за користування кредитом (суму відсотків) за умов щомісячного нарахування складних відсотків. №3 Банк надав підприємству кредит у сумі 70 тис.грн, строком на 5 місяців під 20% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком за умови нарахування простих відсотків. №4 Банк надав підприємству кредит у сумі 70 тис.грн, строком на 5 місяців під 20% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком ( сума відсотків) за умови нарахування простих відсотків. №6 15 лютого 2008 року підприємство отримало кредит у банку у сумі 230 тис.грн.,строком на 6 місяців під 24% річних. Розрахувати суму заборгованості підприємства перед банком за умови нарахування простих відсотків (база нарахування простих відсотків 365 днів). Відсотки погашаються після закінчення строку дії кредитної угоди. №7 Клієнт звернувся до банку із заявою на отримання кредиту в грн., строком на 8 місяці для фінансування поточної діяльності у сумі 250 тис.грн. (база 360), на умові щомісячного нарахування і сплати відсотків у розмірі 20% річних. №8 Клієнт звернувся до банку із заявою на отримання кредиту в грн., строком на 8 місяці для фінансування поточної діяльності у сумі 250 тис.грн. (база 360), на умові одноразового нарахування відсотків у розмірі 22%, за умови що відсотки будуть сплачені одноразовим платежем одночасно з отриманням кредиту. №9 Клієнт звернувся до банку із заявою на отримання кредиту в грн., строком на 8 місяці для фінансування поточної діяльності у сумі 250 тис.грн. (база 360), на умові одноразового нарахування відсотків у розмірі 22%, за умови що відсотки будуть сплачені одноразовим платежем після закінчення строку кредитування. №10 Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 120 тис.грн., сток – 90 днів. Через 40 днів з моменту оформлення векселя підприємтво передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 22% річних. Розрахувати суму отриману підприємством. №11 Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформленням простого векселя. Номінальна вартість векселя – 220 тис.грн., сток – 60 днів. Через 40 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 25% річних. Розрахувати суму доходу банку. №12 Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформленням простого векселя. Номінальна вартість векселя – 220 тис.грн., сток – 60 днів. Через 40 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 25% річних. Розрахувати суму отриману підприємством. №13 Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 350 тис.грн., сток – 90 днів. Через 60 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 24% річних. Розрахувати суму доходу банку. №14 Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 350 тис.грн., сток – 90 днів. Через 60 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 24% річних. Розрахувати суму отриману підприємством. Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 420 тис.грн., сток – 90 днів. №15 Через 30 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 20% річних. Розрахувати суму доходу банку. №16 Підприємство продало товар на умовах комерційного кредиту з оформлення простого векселя. Номінальна вартість векселя – 420 тис.грн., сток – 90 днів. Через 30 днів з моменту оформлення векселя підприємство передало його банку для врахування. Відсоткова ставка за кредитом становить 20% річних. Розрахувати суму отриману підприємством. Список використаної літератури

 8. Задачи по макроэкономике
  Задача 2.1. Фактичний обсяг ВВП склав 170 млрд. грн.. ВВП в умовах повної зайнятості склав 210 млрд. грн.. Середня ставка податку склала 10 % величини фактичного ВВП. Державні видатки склали 19 млрд. грн.. Визначити: 1) Величину сальдо державного бюджету; 2) як зміниться сальдо державного бюджету, якщо економіка досягне стану повної зайнятості?. Задача 2.2. Визначить темпи економічного зростання в країні за умови, що валовий внутрішній продукт зріс з 130 до 162 млрд. у.г.о., а ціни зросли на 12% Література.

 9. Задачи аудит
  Завдання 1 При проведенні аудиту річної фінансової звітності виявлено, що в собівартість продукції надмірно включена вартість матеріалів на суму 300 грн., не донарахований знос нематеріальних активів у сумі 250 грн. Які бухгалтерські записи необхідно зробити по результатах аудиторської перевірки? Завдання 2 При проведенні аудиту квартальної звітності виявлено, що не були відображені в поточному році курсові валютні різниці по розрахункам з постачальниками в сумі 5000 грн., по розрахункам з банками по короткостроковій позиці в сумі 2000 грн., по розрахункам з покупцями в сумі 6000 грн. Які бухгалтерські записи необхідно зробити за результатами аудиторської перевірки, якщо курс іноземної валюти на дату балансу зріс? Завдання 3 При проведенні аудиту квартальної фінансової звітності в поточному році виявлено, що не були відображені по банківському рахунку в іноземній валюті позитивні курсові валютні різниці в сумі 6000 грн. і від’ємні курсові різниці в сумі 1000 грн. з операційної діяльності підприємства. Які бухгалтерські записи необхідно зробити за результатами аудиторської перевірки? Завдання 4 При перевірці каси аудитором виявлено, що депонована заробітна плата в сумі 1500 грн. не здана в банк, а залишена в касі та відображена в касовій книзі. Це перевищило ліміт по касі на 1000 грн. Чи порушило підприємство правила обігу готівки та які необхідно зробити бухгалтерські записи за результатами аудиторської перевірки? Завдання 5 При проведенні аудиту річної фінансової звітності виявлено, що в собівартість продукції не включена вартість матеріалів на суму 800 грн. Які бухгалтерські записи необхідно зробити за результатами аудиторської перевірки? Завдання 6 При аудиторській перевірці річної фінансової звітності виявлені спотворення: нараховано знос основних засобів на суму 500 грн. більше; також більше нараховано знос на малоцінні та швидкозношувані предмети на суму 100 грн. Які бухгалтерські записи необхідно зробити за результатами аудиторської перевірки? Завдання 7 При перевірці адміністративних витрат було встановлено, що сума витрат на відрядження була списана на 150 грн. більше, як затверджено по відшкодуванню за авансовим звітом. Які бухгалтерські записи необхідно зробити за результатами аудиторської перевірки якщо: а) перевірка проводилась в 2008 р. при аудиті квартальної звітності за 2008 р.; б) перевірка проводилась в 2009 р. при аудиті річної фінансової звітності за 2008 р. Завдання 8 При перевірці каси за 20 вересня 20ХХ року виявлено, що не оприходувана виручка від продажі товарів у сумі 360 грн. При цьому товари були списані по товарному звіті. Які бухгалтерські записи необхідно зробити за результатами аудиторської перевірки? Завдання 9 Достовірність ліквідаційного балансу АО підтверджена аудитором. Внески в статутний фонд повернені акціонерам, кредиторська заборгованість перерахована з банківського рахунку. Які бухгалтерські записи необхідно зробити у зв’язку з ліквідацією АО? Завдання 10 Аудитор був присутній при проведенні інвентаризації основних засобів. При цьому була виявлена недостача інструментів ціною 1500 грн. залишкова вартість інструментів становила 1500 грн. сума зносу якого складала 600 грн. Встановлена винна особа. Які бухгалтерські записи необхідно зробити за результатами проведеної інвентаризації? Завдання 12 Перевірте правильність розрахунку податку на додану вартість. Підприємство надає послуги, які звільнені від оподаткування. Сума податку на додану вартість за отримані від постачальників матеріальні цінності для надання послуг склала 700 грн., сума ПДВ за відвантажену покупцям продукцію – 10 000 грн., а сума ПДВ за отримані матеріали для виготовлення цієї продукції – 2000 грн. По розрахунку бухгалтерії сума ПДВ, яку треба уплатити у бюджет дорівнює 8000 грн. Завдання 13 Перевірте вірність розрахунку суми податку на добавлену вартість, яка підлягає сплаті до бюджету. По розрахункам бухгалтерії сума податку на додану вартість, яка підлягає сплаті до бюджету, склала 10000 грн. Дані для розрахунків: Сума ПДВ по відвантаженій покупцям продукції складає 12000 грн. Сума ПДВ по отриманим матеріалам для виробництва продукції – 2000 грн., а по матеріальним цінностям, отриманим для невиробничих цілей – 500 грн. Завдання 15 При аудиторській перевірці облікової політики підприємства виявлено, що 31 грудня 20ХХ р. акціонерне товариство прийняло рішення змінити метод обліку вибуття запасів і перейти від метода ФІФО до методу ціни продажу. Які бухгалтерські записи необхідно зробити за 20ХХ р. у зв’язку із змінами в обліковій політиці. Дані для розрахунку вартості товарів по методу ФІФО в 20ХХ р. склали 60 000грн., а вартість товарів по методу ціни продажу по розрахунку за 20ХХ р. визначена у сумі 70 000грн. Завдання 16 При аудиторській перевірці облікової політики підприємства виявлено, що акціонерне товариство в грудні 20ХХ році прийняло рішення змінити метод обліку вибуття запасів і перейти від методу ФІФО до методу середньозваженої вартості. Які бухгалтерські записи необхідно зробити за 200ХХр. в зв’язку із змінами облікової політики? Дані для розрахунку: вартість матеріалів по методу ФІФО в 20ХХ р. склала 100 000 грн., а вартість матеріалів по методу середньозваженої вартості по розрахунку за 20ХХ р. визначена в сумі 80 000 грн. Завдання 17 При проведенні аудиту фінансової звітності виявлена дебіторська заборгованість з завершеними строками позивної давності: - розрахунки з покупцями та замовниками - 24 000 грн. (включно з ПДВ); - розрахунки з різними дебіторами - 60 000 грн. (включно з ПДВ). Які бухгалтерські записи необхідно зробити по результатам аудиторської перевірки? Завдання 18 Під час проведення аудиторської перевірки ТОВ “Ватер” було виявлено відхилення в порядку ведення касових операцій у національній валюті, а саме: - перевищення ліміту; - нецільове використання готівки; - не проведення інвентаризації готівки в касі. Скласти робочі документи аудитора по виявленим відхиленням. Завдання 19 При перевірці каси виявлено, що залишок грошових коштів по касовій книзі становив 600 грн., а затверджений ліміт по касі дорівнює 500 грн. Які бухгалтерські записи необхідно зробити по результатах аудиторської перевірки? Завдання 20 При аудиторській перевірці доходів від реалізації продукції в березні 20ХХ року аудитором виявлено, що не було відображено на рахунках бухгалтерського обліку виручка від реалізації продукції у сумі 3 600 грн. 20 березня 20ХХ р. Які записи необхідно зробити по результатам аудиторської перевірки в бухгалтерському та податковому звіті? Завдання 24 При проведенні аудиту фінансової звітності необхідно розрахувати показники: 1) чистий оборотний капітал; 2) коефіцієнт автономії; 3) коефіцієнт маневреності. Дані для розрахунків: довгострокові активи – 50 000 грн. - поточні активи – 30 000 грн. - поточні зобов’язання – 20 000 грн. - власний капітал – 60 000 грн. Завдання 26 При аудиті фінансової звітності необхідно розрахувати показники: коефіцієнт загальної платоспроможності; рентабельність підприємства. Дані для розрахунку: активи – 60000 грн.; нерозподілений прибуток – 5000 грн.; власний капітал – 40000 грн.; зобов’язання – 20000 грн. Завдання 27 При проведенні аудиту фінансової звітності підприємства необхідно розрахувати показники: коефіцієнт абсолютної ліквідності; коефіцієнт термінової ліквідності; коефіцієнт покриття. Дані для розрахунку: запаси – 20000 грн.; дебітори – 15000 грн.; грошові засоби – 25000 грн.; короткотермінові зобов’язання – 30000 грн. Завдання 28 При проведенні аудиту фінансової звітності підприємства необхідно розрахувати показники: 1) рентабельність продаж; 2) оборотність активів; 3) тривалість 1 обороту обігових засобів. Дані для розрахунку: виручка від реалізації - 900 тис. грн.; прибуток від реалізації - 400 тис. грн.; середня сума активів підприємства - 500 тис. грн.; середні залишки обігових засобів - 300 тис. грн. Завдання 29 При аудиті фінансової звітності необхідно зробити оцінку ефективності використання власного капіталу за показниками: 1) коефіцієнт оберненості власного капіталу; 2) рентабельність власного капіталу; 3) коефіцієнт віддачі на вкладений капітал. Дані для розрахунку: виручка від реалізації продукції - 800 тис. грн.; прибуток від реалізації продукції - 350 тис. грн.; власний капітал - 400 тис. грн.; дивіденди на 1 акцію - 450 грн.; ринкова ціна акції - 350 грн. Завдання 30 В результаті вивчення вибірки документів (40 одиниць) аудитором виявлено спотворення в трьох документах. Необхідно визначити коефіцієнт спотворення та сумарне спотворення у всій сукупності документів. Дані для розрахунку: Сума за всією сукупністю документів складає - 50 тис. грн. Сума за сукупністю вибіркових документів - 5 тис. грн. Сумарне спотворення у вибірці - 200 грн. Завдання 33 Визначити критичну точку обсягу виробництва за методом маржинального доходу, при якому підприємство не має збитків. Дані для розрахунку: обсяг реалізації продукції – 20000 шт.; ціна за одиницю продукції – 15 грн.; змінні витрати – 150000 грн.; постійні витрати – 50000 грн. Завдання 36 При проведенні аудиту фінансової звітності підприємства необхідно розрахувати показники: 1) періоду інкасації дебіторської заборгованості; 2) тривалість обігу кредиторської заборгованості. Данні для розрахунку: об’єм покупок – 400 тис. грн., середня сума кредиторської заборгованості – 100 тис. грн., середня сума дебіторської заборгованості – 150 тис. грн., виручка від реалізації продукції – 850 тис. грн. Завдання 38 Визначте за допомогою Z-рахунка Альтмана ймовірність банкрутства акціонерного товариства. Дані для розрахунку: активи – 600 тис. грн.; обігові кошти – 300 тис. грн.; нерозподілений прибуток – 150 тис. грн.; прибуток до сплати податків – 350 тис. грн.; власний капітал – 400 тис. грн.; зобов’язання – 200 тис. грн.; виручка від реалізації продукції – 800 тис. грн. Завдання 39 При проведенні аудиту фінансової звітності виявлена кредиторська заборгованість з завершеним терміном позивної давності: Розрахунки з постачальниками й підрядчиками – 18 000 грн. (з ПДВ); Отримані аванси – 12 000 (з ПДВ). Які бухгалтерські записи необхідно зробити за результатами аудиторської перевірки?

 10. Самоменеджмент задачи
  3. Вирішити ситуаційне завдання: В готелі спостерігається висока плинність кадрів. Працівники готелю пояснюють таку ситуацію поганим ставленням до персоналу збоку адміністрації готелю та низькою грошовою мотивацією до праці. Які заходи щодо зазначеної ситуації повинні вживатися керівництвом. Які з існуючих теорій мотивації можна застосовувати в такому випадку? 3. Вирішити ситуаційне завдання: В готелі спостерігається висока плинність кадрів. Працівники готелю пояснюють таку ситуацію поганим ставленням до персоналу збоку адміністрації готелю та низькою грошовою мотивацією до праці. Які заходи щодо зазначеної ситуації повинні вживатися керівництвом. Які з існуючих теорій мотивації можна застосовувати в такому випадку? 3. Вирішити ситуаційне завдання: В готелі спостерігається висока плинність кадрів. Працівники готелю пояснюють таку ситуацію поганим ставленням до персоналу збоку адміністрації готелю та низькою грошовою мотивацією до праці. Які заходи щодо зазначеної ситуації повинні вживатися керівництвом. Які з існуючих теорій мотивації можна застосовувати в такому випадку? ЛІТЕРАТУРА

 11. Статистика задачи, вар. 2
  Задача 1. За даними дод.1 скласти програму, внести її до робочої табл.1 і провести статистичне спостереження, відібравши з усієї сукупності 36 підприємств з показниками, які характеризують їх діяльність. Задача 2. 1. За даними дод.2 розподілити сукупність за обсягом основних фондів на чотири групи з рівновеликим (0,0) інтервалом (перший і останній інтервали відкриті) і встановити в кожній групі кількість підприємств, розмір основних фондів (усього та в середньому на один завод), обсяг витрат та величину одержаного прибутку в абсолютних величинах і у відсотках до підсумку. Визначити рівень рентабельності в кожній групі. Замкнути робочу табл.2, дати їй назву та встановити вид групування. Зробити узагальнювальний висновок. Розшифрувати. 2. За даними дод,.2 розподілити сукупність на шість груп (з рівнонаповненим інтервалом) за вартістю товарної продукції, та на три групи (з рівновеликим (0,0) інтервалом) за продуктивністю праці. Вста¬новити кількість підприємств у кожній групі та підгрупі. Замкнути робочу табл. 3, дати їй назву та встановити вид гру¬пування. Зробити узагальнювальний висновок. Розшифрувати. За даними дод.2 визначити залежність ефективності роботи робітників (про¬дуктивність праці) від рівня рентабельності, розділивши їх на три групи з рівновеликим інтервалом. (0,0). Замкнути робочу табл. 4, дати їй назву та встановити вид гру¬пування. Зробити узагальнювальний висновок. Розшифрувати. Задача 3. 1. За даними дод.2 розподілити сукупність за вартістю товарної продукції на три групи з рівнонаповненим інтервалом і встановити в кожній групі обсяг товарної продукції за базисний та звітний (плановий та фактичний) періоди. Кожній групі дати довільну назву (атрибутивна ознака). 2. Результати оформити у вигляді робочої таблиці, передбачивши в ній графи для обчислення відносних величин з точністю 0,0 (плановий період скласти самостійно) планового завдання * виконання плану та динаміки; структури (за обсягом товарної продукції звітного періоду). Замкнути робочу таблицю. Дати їй назву. Розшифрувати. 3. Навести формули та обчислити названі показники із вказаним ступенем точності для кожної групи окремо і в цілому за всією сукупністю. Задача 4. 1. Із дод.2 виписати у робочу таблицю дані звітного періоду про кількість працюючих (підприємства 1 - 10); фонд заробітної плати та вартість товарної продукції (підприємства 1-10). Навівши відповідні формули та показавши техніку розрахунку, обчислити з точністю 0,00: • середню заробітну плату за підприємством та за групою, грн; • середній виробіток на одного працівника (підприємства 5-10). 2. Розподілити сукупність (див. дод.2) за рівнем фондовіддачі на три групи з рівновеликим (0,00) інтервалом (перший і останній інтервали відкриті), встановити кількість підприємств у кожній групі та обчислити з точністю 0,00: • середню фондовіддачу для всієї сукупності, грн (звичайним способом); • моду; • медіану. Результати розрахунків внести до робочої, в якій першу і останню групи передбачити з відкритим інтервалом. Задача 5. Розділити сукупність (див. дод.2) за вартістю основних виробничих фондів на три групи з рівновеликим (0,0) інтервалом, встановити кількість робітників у кожній групі та обчислити, навівши потрібні формули та показавши техніку їх обчислення, такі показники (точність обчислення — 0,0): а) середню вартість основних фондів: звичайним способом; б) дисперсію (середній квадрат відхилення); в) середнє квадратичне відхилення; г) коефіцієнт варіації. Записати назву формули та зробити узагальнюючий висновок після використання кожної із них.

 12. Бухгалтерська звітність задачи
  Задача 1. 3 Підприємство обміняло трактор на вантажівку, здійснивши доплату у сумі 5000 грн. Балансова вартість трактора - 12 000 грн., справедлива вартість - 16 000 грн. Балансова вартість вантажівки (за даними попереднього власника) -16 000 грн., справедлива вартість - 21 000 грн. Визначити фінансовий результат операції обміну для підприємства. Задача 2. 4 Завдання: використовуючи вихідні дані варіанту 4 скласти Звіт про рух грошових коштів із застосуванням непрямого методу. Варіант 4 Підприємство "Атлант" займається торговельною діяльністю. Залишок коштів на рахунку підприємства на 1 січня ХХХ) року становив 110 тис. грн., а прибуток до оподаткування за ХХХ0 рік - 878 тис. грн. Список використаної літератури. 7

 13. Задачи по теории вероятностей
  Задачи по теории вероятностей Задача 1. Читальный зал института рассчитан на 300 студентов, каждый из которых с вероятностью 0,2 берёт на абонементе англо-русский словарь. На абонементе 20 таких словарей. Какова вероятность того, что желающих взять словарь будет больше, чем количество имеющихся словарей. Задача 2. На железнодорожную сортировочную горку прибывают составы с интенсивностью 2 состава в час. Среднее время, в течении которого горка обрабатывает состав, равна 0,4 часа. Составы, прибывшие в момент, когда горка занята, отправляются в другое место. Определить вероятность того, что прибывший состав будет разгружен на данной горке.

 14. Задачи Фінанси підприємств
  Задача 1 Підприємство А виготовляє побутову техніку, виробнича собівартість якої складає 2700 грн., витрати обігу – 150 грн., роздрібна ціна – 4100 грн. Розрахувати суму прибутку, ПДВ, рентабельність, суму та відсоток торгівельної націнки. Задача 2 Підприємство виготовляє металеві двері та вікна. Для цього воно придбало матеріали та сировину на суму 10000 грн. та 5000 грн. відповідно. Після виробництва підприємство відвантажило покупцю готові вироби. Розрахувати суму ПДВ, чистий дохід, прибуток від реалізації в цілому та прибуток від реалізації по кожному виду продукції, використовуючи дані, наведені у таблиці: Показник Вид продукції Металеві двері Вікно Кількість продукції, яка була відвантажена 40 шт. 30 шт. Фактична собівартість 1090 1043 Ціна (за одиницю) 1400 1300 Задача 3 Визначте відрядно-преміальну зарплату робітника, який за місяць виробив 173 вироби при плані 125. Розцінка за складання виробу – 27,80 грн. за штуку. Доплата за виконання плану – 15 % від фактичного фонду оплати праці, а за 1 % перевиконання – 2,5 %.

 15. Контроль і ревізія задачи
  Задача №1 Скласти програму проведення ревізії ТзОВ "Мрія" (торговельне підприємс¬тво). Ревізований період-з 1 січня минулого року по 1 січня поточного року. Те¬рмін проведення ревізії з 21 вересня по 21 жовтня (форма програми наведена више). Задача №2 У результаті проведення перевірки ревізор виявив такий факт: підприємство оприбуткувало товар на суму 54400 грн. (в тому числі ПДВ), але не розрахувалось за нього. Три засновники підприємства погасили заборгованість перед постачальником, внісши свої готівкові кошти до каси підприємства-продавця. Вони надали своєму підприємству прибутковий касовий ордер, в якому як підстава для прийняття грошей наведені реквізити договору купівлі-продажу товарів. Підприємство-покупець визнало свій борг перед засновниками і виплачу¬вало їм щодня зі своєї каси по 3 000 грн. Задача №3 Перевіркою правильності розрахунків з бюджетом за прибутковим податком з громадян установлені такі факти: Список використаної літератури.

Найти работу
Заказать новую работу можно по телефону->(044)592-56-57 098-404-55-82

Расширенный поиск работ
Новости

Заказы принимаются:
- по электронной почте diplomna@ukr.net
- на сайте
в форме Заказ
- по телефонам 098-404-55-82, 073-402-23-28


У вас нет времени ехать к нам в офис - это не проблема!
Закажите работу у нас на сайте, и оплатите в любом удобном для вас банке или картой! И наконец получите ее в электронном виде на ваш е-mail!
Почему это удобно? Вы экономите время и деньги, при этом все гарантии сохраняются.

На сайте выложена база нового материала 2017 года!


Если Вас интересует готовый материал воспользуйтесь расширенным поиском. Если Вас заинтересует только часть работы, уточняйте ее цену у администратора Готовый материал можно оплатить безналично и получить в электронном варианте


Наш новый сервис - бесплатный материал! Добавлена новая страница "Бесплатные работы", это возможность поиска материала для вашей самостоятельной работы.
О фирме | Услуги | Работы | Заказ | Вакансии | Ссылки | Гостевая | Адреса
Студенческий портал | Разработка и поддержка сайта - vbs.com.ua