Подождите, идет загрузка ...

  О фирме Услуги Работы Бесплатные рефераты Заказ Вакансии Ссылки Гостевая книга Адрес ДомойНаписать письмо  
КонтрольнаяТема: Рівень безробіття населення (за методологією МОП) у 2008 – 2009 році за статтю, віковими групами та місцем проживання (у середньому за період, у % до кількості економічно активного населення відповідної вікової групи) (ID:25092)
| Размер: 35 кб. | Объем: 9 стр. | Стоимость: 55 грн. | Добавлена: 16.08.2012 |
СодержаниеРівень безробіття населення (за методологією МОП)
у 2008 – 2009 році за статтю, віковими групами та місцем проживання (у середньому за період, у % до кількості економічно активного населення відповідної вікової групи)

ВАРІАНТ 4
1. У будівельній організації на землекопних роботах працювала некваліфікована бригада без механізмів, що будівельну організацію не влаштовувало ані за якістю, ані за термінами виконання робіт. Які будуть Ваші поради роботодавцю при умові не перевищення запланованої собівартості робіт? Поясніть відповідь графічно.
2. На підприємстві, вид продукції якого розповсюджений у даній області, тривалий час не підвищується кваліфікація працівників. Які можливі наслідки для підприємства? Які б Ви рекомендували запобіжні заходи?
3. На підприємстві, яке налічує 220 робочих місць для робітників, місцева державна адміністрація забронювала 5% загальної кількості робочих місць за робітничими професіями для громадян, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. Керівництво даного підприємства відмовляє у наданні роботи:
а) громадянам, котрі звільнилися з місць покарання;
б) чоловіку, якому виповнилося 62 роки;
г) жінці у віці 53,5 роки.
Якими мають бути дії Інспекції по контролю за дотриманням законодавства про зайнятість в кожному з наведених випадків, якщо постраждалі до неї звернулися?
4. Які пріоритети у витраті коштів, котрі призначені для здійснення міським центром зайнятості активних заходів, Ви б визначили, в разі розвитку в місті технологічного і структурного безробіття?
5. Вкажіть вірну відповідь: відповідно до Конституції України використання праці жінок на небезпечних для їхнього здоров’я роботах
- забороняється;
- обмежується;
- дозволяється.
6. Вкажіть порядок надання громадянам статусу безробітного в центрах зайнятості. На підставі яких нормотворчих актів це робиться?
7. Чи вважається підходящою робота, що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації працівника, але середня заробітна плата за останнім місцем роботи перевищує розмір заробітної плати на запропонованому для працевлаштування підприємстві і яка відповідає рівню, що склалася в галузі за минулий місяць?
8. Чи підлягають державному страхуванню на випадок безробіття іноземні громадяни та особи без громадянства?
9. Еластичність попиту на працю на двох підприємствах складає 1,25 на першому та 1,82 на другому. На якому з підприємств та у скільки разів більше потрібно сукупної заробітної плати на додатковий найм працівників?
10. Підрахуйте рівень економічної активності населення і рівень безробіття за такими даними обстеження робочої сили, які наведені в таблиці:

Незайнятих осіб віком 15-70 років, тис. 67,1
Безробітні громадяни серед незайнятих, тис. осіб 24,2
Учні старших класів і студенти денної форми навчання, громадяни (15-70 років), які доглядають за хворими, тис. осіб 11,8
Все населення міста у віці від 15 до 70 років, тис. осіб 370
Заказ Купить Купить
ПросмотрПросмотр Просмотреть с сайта...
См. также:
 1. Безробітне населення (за методологією МОП) в середньому за 2008- 2009 рр. за віковими групами
  Безробітне населення (за методологією МОП) в середньому за 2008- 2009 рр. за віковими групами 3 ВАРІАНТ 3 14 1. Підприємство придбало значно подешевівший капітал, який на 30% підвищує продуктивність праці. Які можливі варіанти з попитом на робочу силу за умов: 1) попит на продукцію підприємства постійно зростає, заробітна плата не підвищується; 2) попит на продукцію не зростає, заробітна плата підвищується; 3) попит на продукцію не зростає, заробітна плата не підвищується. Поясніть всі варіанти графічно. 2. Що б Ви порадили молодій людині, котру попередили про звільнення через заміну устаткування, на якому вона працювала, на новітнє і відсутності потреби через це в її теперішній професії? 3. Які джерела дадуть Вам змогу визначити співвідношення витрат на заходи активної і пасивної політики держави на ринку праці за рік? 4. Яких би Ви, як директор обласного центру зайнятості, вжили б заходів у випадку розвитку наступних видів безробіття в області кожного окремо: - циклічного; - структурного; - економічного; - інституціонального; - технологічного. 5. Вкажіть вірну відповідь: відповідно до Конституції України використання праці жінок на небезпечних для їхнього здоров’я роботах - забороняється; - обмежується; - дозволяється. 6. Які слова у визначенні безробітного відповідно до ст.2 Закону України “Про зайнятість населення” додатково вимагають знань інших законодавчих актів? Яких саме? 7. Чи може підприємець, який звернувся до центру зайнятості, бути визнаний безробітним, якщо він не отримує доходів від своєї діяльності? Обґрунтуйте відповідь на підставі законодавства України. 8. Вкажіть, які з наведених нижче пунктів є об’єктом страхування на випадок безробіття: 9. 4,4 А 4,0 В 1,0 С 0,6 D 0 8 10 32 56 Кількість зайнятих, осіб. 10. На початок року в економіці країни були зайняті матеріальним виробництвом 9,3 млн. осіб і обслуговуванням населення 11,7 млн. осіб. На кінець року чисельність, зайнятих економічною діяльністю, збільшилась на 2,2%. Чисельність, зайнятих у матеріальному виробництві, зменшилась на 0,8% від загальної чисельності населення. Список використаних джерел 20

 2. Професійна орієнтація населення в 2009 році
  Аналітична робота. Професійна орієнтація населення в 2009 році 3 ВАРІАНТ 23 12 1. Чому, на вашу думку, запровадження додаткових робочих місць є основним і найефективнішим заходом активної політики зайнятості населення? 2.Яких заходів ви як директор обласного центру зайнятості вжили б у разі розвитку таких видів безробіття в області (кожного окремо): циклічного; структурного; економічного; сезонного; технологічного? 3. На підприємстві, яке налічує 220 робочих місць для робітників, місцева державна адміністрація забронювала 5 % загальної кількості робочих місць за робітничими професіями для громадян, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці. Керівництво даного підприємства відмовляє у наданні роботи: а) громадянам, котрі звільнилися з місць покарання; б) чоловіку, якому виповнилося 62 роки; в) жінці у віці 53,5 року. Якими мають бути дії Інспекції з контролю за додержанням законодавства про зайнятість в кожному з наведених випадків, якщо особи, яким відмовили, до неї звернулися? 4. У місті протягом останніх трьох років зростає безробіття та водночас ще більшими темпами, як порівняти з безробіттям, підвищується навантаження на одне вільне робоче місце. Разом з тим чисельність робочої сили суттєво не змінюється. Зробіть висновки, наслідком чого це може бути, і запропонуйте заходи щодо поліпшення ситуації. 5. Який порядок надання громадянам статусу безробітних в центрах зайнятості? На підставі яких нормотворчих актів це робиться? 6. Які закони України гарантують населенню добровільність праці та вибір професії? 7. Чи підлягають державному страхуванню на випадок безробіття іноземні громадяни та особи без громадянства? 8. Що таке територія пріоритетного розвитку? Хто її визначає? 9. Чисельність економічно активного населення міста в базисному періоді становила 127 380 громадян. Питома вага безробітних серед них 7,9 %. У звітному періоді зменшилася чисельність економічно активного населення на 2590 осіб і безробітних — на 720 осіб. Як змінився рівень безробіття у місті у звітному періоді? 10. Через відсутність комплектуючих виробів підприємство із загальною чисельністю 1720 робітників не працювало 14 з 22 робочих днів місяця. 748 робітників з ініціативи адміністрації відправили у відпустки на цей термін, інші займалися підготовкою виробництва. Після отримання комплектних виробів на роботу вийшли 732 робітники, а інші звільнилися за власним бажанням. Визначте рівень прихованого безробіття на підприємстві за даний місяць. Список використаних джерел 18

 3. Ви керівник підрозділу обласної служби зайнятості. в процесі виконання соціального дослідження економічно активного населення, яке виконано на замовлення Міністерства праці і соціальної політики України отримані такі данні:
  Ситуаційна задача 5 Вихідні дані: Ви керівник підрозділу обласної служби зайнятості. в процесі виконання соціального дослідження економічно активного населення, яке виконано на замовлення Міністерства праці і соціальної політики України отримані такі данні: Таблиця 1. Чисельність населення, тис.осіб. Коефіцієнт економічної активності за віковими групами,% 15-19 20- 24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50- 54 55-59 60-69 Регіон А 1093 13 25 65 95 98 98 96 80 70 66 Регіон Б 1471 39 55 85 92 95 96 95 74 56 38 1. Проаналізуйте залежність економічної активності населення двох регіонів від віку. 2. Зробіть відповідні висновки у вигляді аналітичної записки. 3. Чи повинна відрізнятися політика по відношенню до економічно активного населення у цих двох регіонах і яким чином?

 4. Аналіз економічної активності населення за статтю
  Вступ 1.Структурні зміни економічно активного населення за статтю в 2002 році порівняно з 2001 роком. 2.Аналіз рівня економічної активності. 3.Зайнятість населення за статтю. 4.Структура безробіття за статтю. Висновки

 5. Аналіз економічної активності населення за статтю
  Вступ 1. Структурні зміни економічно активного населення за статтю в 2002 році порівняно з 2001 роком. 2. Аналіз рівня економічної активності. 3. Зайнятість населення за статтю. 4. Структура безробіття за статтю. Висновки

 6. Економічно активне населення сучасної України. Статистичний та економічний аналіз
  ВСТУП 3 РОЗДІЛ 1. МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВИВЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНО-АКТИВНОГО НАСЕЛЕННЯ 5 1.1 Характеристика «населення» та «економічно-активного населення» як основних понять дослідження 5 1.2 Історія дослідження економічно-активного населення сучасної України 6 1.3 Підходи, принципи та методи дослідження економічно-активного населення 8 РОЗДІЛ 2. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ВИВЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНО-АКТИВНОГО НАСЕЛЕННЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ 14 2.1 Загальна характеристика економічно-активного населення сучасної України 14 2.2 Соціальний захист економічно-активного населення 17 2.3 Методи дослідження економічно-активного населення сучасної України 25 РОЗДІЛ 3. ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ВИВЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНО-АКТИВНОГО НАСЕЛЕННЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ 27 3.1. Проблеми зайнятості в Україні 27 3.2. Шляхи покращення зайнятості та забезпечення соціальних гарантій 32 ВИСНОВКИ 41 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 45 ДОДАТКИ 48

 7. Економічне зростання і рівень життя населення
  Список літератури 1. Современная экономика / Под ред. Мамедова О.Ю. – Ростов-на-Дону: Феникс, 1996. 2. Социально-экономическая статистика: Учебное пособие / Под ред. Сидоровой А.В. – Донецк: Издательство «УкрНТЭК», 2001. 3. Практикум по статистике: Учебное пособие для вузов / Под ред. В.М. Симчера / ВЗФЭИ. – М.: ЗАО «Финстатинформ», 1999.

 8. Рівень життя населення та механізм його регулювання
  Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи регулювання рівня життя населення 6 1.1 Сутність критерії та показники рівня життя 6 1.2. Теоретичні підходи до визначення індикаторів диференціації населення 14 1.3. Важелі державного регулювання рівня життя населення 19 Розділ 2 Аналіз сучасного стану та оцінка рівня життя населення в Україні 25 2.1 Аналіз тенденцій життєвого рівня населення 25 2.2 Оцінка впливу інфляції на рівень життя 38 2.3 Економічні та соціальні чинники формування маргінальних верств населення 42 Розділ 3 Пропозиції щодо напрямів на інструментів підвищення життєвого рівня населення 47 3.1. Напрями підвищення життєвого рівня населення 47 3.2. Напрями зменшення впливу інфляції на рівень життя населення 55 Висновки 58 Література 65

 9. ТІНЬОВА ЕКОНОМІКА ТА ЇЇ ВПЛИВ НА РІВЕНЬ ЖИТТЯ І ДОБРОБУТ НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ
  ТІНЬОВА ЕКОНОМІКА ТА ЇЇ ВПЛИВ НА РІВЕНЬ ЖИТТЯ І ДОБРОБУТ НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

 10. Управління фінансовими ресурсами Фонду соціального страхування населення України на випадок безробіття
  ВСТУП 3 РОЗДІЛ 1 ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФІНАНСОВОГО МЕХАНІЗМУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ 6 1.1 Організація фінансового механізму загальнообов’язкового державного соціального страхування в Україні 6 1.2 Фінансове забезпечення державного соціального страхування населення України на випадок безробіття 18 1.3 Практика формування та використання фінансових ресурсів державного соціального страхування населення України на випадок безробіття 27 РОЗДІЛ 2 АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ФОНДУ ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ НА ВИПАДОК БЕЗРОБІТТЯ 37 2.1 Організаційно-економічна характеристика Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття 37 2.2 Загальна характеристика фінансових ресурсів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 50 2.3 Аналіз ефективності управління фінансовими ресурсами Фонду 63 РОЗДІЛ 3 ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФІНАНСОВОГО МЕХАНІЗМУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ НА ВИПАДОК БЕЗРОБІТТЯ 71 3.1 Шляхи збалансування фінансових ресурсів соціального страхування населення України на випадок безробіття 71 3.2 Удосконалення формування фінансового механізму соціального страхування населення України на випадок безробіття 77 3.3 Удосконалення управління фінансовими ресурсами Фонду соціального страхування населення України на випадок безробіття 86 ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ 100 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 106 ДОДАТКИ 112

 11. Поняття фінансів населення. Фінансові ресурси населення та їх структура
  Зміст Вступ 3 1. Теоретичні основи фінансів населення 4 2. Структура фінансових ресурсів населення 10 3. Аналіз динаміки доходів населення України 12 Висновки 16 Список використаної літератури 17

 12. Фінансова криза 2008-2009 причина її виникнення, та шляхи її подолання
  ВСТУП 3 1. ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ТА НАСЛІДКИ СВІТОВОЇ ФІНАНСОВОЇ КРИЗИ 2008-2009 рр. 5 1.1. Аналіз причин виникнення світової фінансової кризи 5 1.2. Наслідки впливу світової кризи на українську економіку 9 2. ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ НАСЛІДКІВ СВІТОВОЇ ФІНАНСОВОЇ КРИЗИ 19 2.1. Основні напрями світової антикризової політики 19 2.2. Характерні особливості стратегічних планів кожної з країн та особливості прояву в них кризових явищ 25 2.3. Заходи виходу України із сучасної фінансової кризи 31 ВИСНОВКИ 41 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 45

 13. Проект гарячого і овочевого цехів загальнодоступного кафе на "..." і десертного бару на "..." місць за місцем проживання
  1. ВСТУП 3 2. ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ПРОЕКТУ 4 2.1. Характеристика ринку ресторанного господарства Оболонського району 4 2.2 Визначення необхідної кількості місць підприємств ресторанного господарства на проспекті Г.Сталінграда м. Києва 5 2.3 Визначення дислокації закладів ресторанного господарства обраного району, режиму їх роботи, типу, та реальної 6 кількості місць у мережі ресторанного господарства 6 2.4 Визначення контингенту потенційних споживачів проектованого закладу 7 2.5 Обґрунтування режиму роботи та форм обслуговування в закладі 8 2.6 Вивчення можливості підключення закладу до мереж комунікацій 9 3. ТЕХНОЛОГІЧНИЙ РОЗДІЛ 10 3.1 Виробнича програма підприємства 10 3.1.1 Визначення кількості споживачів за день 10 3.1.2 Визначення кількості і асортиментного складу продукції 11 3.1.3 Складання розрахункового меню 12 3.2 Розрахунок виробничих цехів підприємства 16 3.2.1 Виробнича програма гарячого цеху 16 3.2.2 Підбір та розрахунок устаткування цеху 20 3.2.3 Визначення площі цеху 22 3.2.4 Визначення складу приміщень підприємства, їх площі 23 4. ГРАФІЧНА ЧАСТИНА 24 5. ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 24

 14. Психологічне вивчення стилів мислення особистості (20-25 піддослідних однієї вікової групи студенти)
  ВСТУП 3 РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ВИВЧЕННЯ СТИЛІВ МИСЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ 5 1.1. Аналіз різноманітних підходів до проблеми стилів мислення особистості 5 1.2. Стилі мислення особистості 8 РОЗДІЛ 2. ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛДІЖЕННЯ СТИЛІВ МИСЛЕННЯ ОСОИБСТОСТІ 20 2.1. Методи, методики та процедура проведення дослідження 20 2.2. Результати дослідження та їх аналіз 21 2.3. Рекомендації щодо покращення ефективності діяльності особистості відповідно її стилю мислення 25 ВИСНОВКИ 32 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 34 ДОДАТКИ 36 Додаток А. Текст опитувальника «Стиль мислення» 36

 15. Проблеми формування діалогічного мовлення дітей дошкільного віку (старшої вікової групи)
  Вступ 3 Розділ 1. 3 1.1. Своєрідність діалогічного мовлення дітей дошкільного віку 3 1.2. Проблема застосування дидактичних та сюжетно-рольових ігор для розвитку діалогічного мовлення дітей 12 1.3. Навчання діалогічному мовленню дітей дошкільного віку 16 1.3.1. Формування діалогічного мовлення у повсякденному житті 19 1.3.2. Розвиток діалогічного спілкування дітей з однолітками 31 Висновок до розділу 45 Розділ ІІ. Дослідно-експериментальна робота з проблеми формування діалогічного мовлення дітей 5-6 років (старшої вікової групи) в ігровій діяльності 48 2.1. Констатуючий етап: вивчення первинного рівня діалогічного мовлення дітей 5-6 років 48 2.2. Формуючий етап: методичні прийоми навчання дітей діалогічному мовленню з використанням дидактичних та сюжетно-рольових ігор 48 2.3. Контролюючий етап: перевірка ефективності методичних прийомів навчання дітей діалогічному мовленню 48 Висновки 48 Список використаної літератури 49 Додатки 56

Найти работу
Заказать новую работу можно по телефону->(044)592-56-57 098-404-55-82

Расширенный поиск работ
Новости

Заказы принимаются:
- по электронной почте diplomna@ukr.net
- на сайте
в форме Заказ
- по телефонам 098-404-55-82, 073-402-23-28


У вас нет времени ехать к нам в офис - это не проблема!
Закажите работу у нас на сайте, и оплатите в любом удобном для вас банке или картой! И наконец получите ее в электронном виде на ваш е-mail!
Почему это удобно? Вы экономите время и деньги, при этом все гарантии сохраняются.

На сайте выложена база нового материала 2017 года!


Если Вас интересует готовый материал воспользуйтесь расширенным поиском. Если Вас заинтересует только часть работы, уточняйте ее цену у администратора Готовый материал можно оплатить безналично и получить в электронном варианте


Наш новый сервис - бесплатный материал! Добавлена новая страница "Бесплатные работы", это возможность поиска материала для вашей самостоятельной работы.
О фирме | Услуги | Работы | Заказ | Вакансии | Ссылки | Гостевая | Адреса
Студенческий портал | Разработка и поддержка сайта - vbs.com.ua